Svátek má: Bernard

Kosmetika.cz Pandhy's Nestle.cz Mattoni.cz

 

Depilace
Pedikúra
Solária
Péče o pokožku těla
Odbourávání celulitidy
Formování postavy
Prodej


Jednou ze základních lidských vlastností je soudit ostatní podle vzhledu. Snaha porovnat náš vzhled s těmi, co vidíme ve filmech a v magazínech nám většinou přinese negativní pocity. Mladé, štíhlé a dlouhonohé dívky s hladkou pokožkou nebo skvěle urostlí, patřičně svalově vybavení muži s dokonalým účesem a zářivým úsměvem, to pro většinu z nás nemá co dělat s realitou. Každý člověk byl přírodou jinak obdařen a záleží jen na nás samotných, jakým způsobem se o své tělo budeme starat. Podle péče bude také vypadat výsledek.


Datum: 8.6.2007 Autor článku: Lucie Huber Salony.cz

Celulitida - největší nepřítel žen!

Léto je tu a s ním koupání, opalování, ale také strach z celulitidy. Toto postižení se týká přibližně 90% všech žen. Někdo má postižená pouze stehna, někdo i zadeček, břicho či ruce. Stehna a pozadí jsou pak nejčastějšími partiemi.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 27.6.2006 Autor článku: Renáta Plšková Salony.cz

Nebezpečí číhá na slunci

U slunečních paprsků platí víc než doslova "všeho s mírou". Aby se Váš letošní pobyt na slunci nezměnil v bolestivou a nepříjemnou zkušenost, připravili jsme pro Vás několik následujících rad bezpečného opalování.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 25.8.2005 Autor článku: Renáta Plšková Salony.cz

Sladké depilace aneb Body sugaring

Že by konečně odzvonilo bolestivému depilování teplým voskem, červeným pupínkům po každém holení žiletkou? Co skrývá poslední dobou tolik diskutovaná převratná novinka na poli depilací - depilace cukrovou pastou?(zobrazit celý článek)

 
Datum: 2.6.2004 Autor článku: Vladimír Rafaj Salony.cz

Diferencované ošetření celulity metodou HIGH-CARE COSMETICS

Stále víc žen trpí obecně známou celulitidou, která se projevuje jako hrbolky a důlky na stehnech, pažích a břiše. Pro většinu žen představuje celulitida hlavně silný psychický problém.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 6.1.2004 Autor článku: Michal Duška Salony.cz

Jak být opálení i v zimě?

Podíváte-li se na kalendář nebo z okna, musíte se smířit s tím, že je období, kdy se slunce na nás jen krátce usměje a hned je pryč. Jak získat bronzovou pokožku i v zimě Vám poradí Michal Duška.(zobrazit celý článek)

 

Všechny články z kategorie BodyCare si můžete přečíst zde.

.: Často kladené otázky .:. Index služeb .:. Odkazy .:. Inzerce :.

Fórum Vyhledávání salonu

Masáže-Kurzy.cz

Zajímavosti

Pandhy's

HairStyle Galerie