Svátek má: Bernard

Kosmetika.cz Pandhy's Nestle.cz Mattoni.cz

Často kladené otázky

Změnil se nám telefon do salonu. Jak mohu opravit údaje v záznamu?

Jste-li členem Katalogu salonů ČR a máte placený záznam Standard nebo Plus, pak můžete editovat údaje ve svém záznamu on-line, přímo v členské sekci portálu. Do členské sekce se dostanete kliknutím na link Vstup pro členy v levém sloupci obrazovky. Pro přihlášení do uživatelského systému musíte použít ID salonu a heslo.
Máte-li záznam Basic nemáte možnost vlastní editace údajů. O změnu ve Vašem záznamu můžete kdykoliv požádat emailem. Nezapomeňte do emailu uvést ID Vašeho salonu.

Zapoměl jsem ID salonu a heslo. Co mám dělat?

ID salonu Vám bylo přiděleno při registraci do Katalogu salonů ČR. Toto ID je unikátní číslo přidělené pouze pro Váš salon. Heslo pro první vstup do systému Vám bylo přiděleno po zaplacení členského poplatku. Toto systémem vygenerované heslo můžete v členské sekci kdykoliv změnit. V případě, že jste dosud členskou sekci nenavštívili nebo jste své heslo zapoměli, na požádání Vám zašleme nově vygenerované heslo na kontaktní email salonu.

Vím o konkrétním salonu a přesto jsem ho zde nenašel. Proč?

Navštívili jste Katalog salonů ČR a nenašli jste salon, jehož jste majitelem, provozovatelem či stálým zákazníkem? Jak je to možné? Jednoduše. Uvedený salon dosud nevyplnil registrační formulář do on-line katalogu, na jehož základě jsou všechny salony zpracovány a zařazeny do databáze portálu. Tato registrace je nutná z důvodu přehledu o poskytovaných službách, podle nichž je možné salon vyhledávat. Registrovat salon on-line můžete zde.

Proč nedoplňujete salony do databáze sami, bez jejich vědomí?

Proto, že nám takové jednání připadá nesolidní a navíc je v rozporu s platným Zákonem o ochraně osobních údajů. Tým našich pracovníků průběžně monitoruje všechny salony v celé republice za účelem získání co největšího počtu z nich do databáze Katalogu salonů ČR.

Jak můžu přidat salon do Vaší databáze?

Jste-li majitel salonu nebo poskytovatel služeb, zvolte odkaz Přidat salon, kde se dozvíte všechny možnosti a podmínky pro přidání záznamu. Poté už jen odešlete on-line Registrační formulář a Váš salon se objeví v databázi portálu během několika dnů.

Jste-li zákazník a nenašli jste Váš oblíbený salon, budeme rádi když tento salon informujete o Katalogu salonů ČR (www.salony.cz). Není vyloučeno, že o naší existenci nemá dosud ani tušení. Zároveň nám můžete zaslat název a adresu salonu, a my salon na Vaše doporučení kontaktujeme.

Jak zjistím všechny služby, které salon poskytuje?

Kliknutím na název salonu ve výsledku vyhledávání podle Vámi zadaných kriterií se objeví celý záznam salonu. Soupis všech poskytovaných služeb je součástí záznamu každého salonu. Najdete jej ve spodní části obrazovky pod informačními údaji o salonu.

Rychle vyhledat jakýkoliv záznam v Katalogu salonů ČR můžete také kliknutím zde.

Vaše další dotazy rádi kdykoliv zodpovíme na emailové adrese: portal@salony.cz.


.: Často kladené otázky .:. Index služeb .:. Odkazy .:. Inzerce :.

Fórum Vyhledávání salonu

Masáže-Kurzy.cz

Zajímavosti

Pandhy's

HairStyle Galerie