Svátek má: Bernard

Kosmetika.cz Pandhy's Nestle.cz Mattoni.cz

Hledáme externí spolupracovníky
do našeho týmu!

Webový portál Salony.cz má za cíl nabídnout návštěvníkům Internetu co nejširší nabídku všech salonů a poskytovatelů služeb v ČR. Každý salon či poskytovatel služeb je kontaktován členem našeho týmu a je mu nabídnuta účast v projektu Salony.cz. Salony jsou zařazovány do projektu pouze s jejich souhlasem! Na základě zpracování vyplněného registračního formuláře je salon zařazen do databáze portálu (Ověřená registrace je nutná z důvodu objektivního přehledu o všech poskytovaných službách).

Hledáme externí zástupce
pro monitorování salonů a poskytovatelů služeb po celé České republice!

Šance pro všechny s dostatkem volného času a zájmem vydělat si peníze! Příležitost pro studenty a ženy na mateřské dovolené! Ideální možnost pro nezávislé distributorky kosmetických firem, které přicházejí do styku s poskytovateli služeb! Příležitost také pro prodejce zařízení nebo výrobce vybavení pro salony.

Práce zahrnuje:

Monitorování nových salonů a poskytovatelů služeb
Kontaktování dosud neevidovaných salonů
Práce s klientem až po uzavření dohody

Požadujeme:

Uživatelská znalost PC
Základní znalost českého Internetu
Možnost připojení k Internetu
Funkční emailová schránka

Nabízíme:

Výdělky omezené pouze individuálními schopnostmi!
Peněžní provize ze všech uzavřených obchodních případů!
Zcela individuální a neomezenou "pracovní dobu"!
Bonusové kredity za další spolupráci

Výše provizí se řídí Podmínkami dealerské spolupráce a platným ceníkem. Výše výdělků je omezena pouze schopnostmi a možnostmi každého obchodního zástupce. Za ostatní spolupráci nabízíme odměnu formou získání bonusových kreditů. Po dosažení potřebné hodnoty na kontě kreditů je možno čerpat odměnu formou peněz, dárkových poukázek k návštěvě salonů, reklamy na stránkách Salony.cz zdarma, webdesignérských služeb zdarma apod., dle platného ceníku.

V případě Vašeho zájmu o pozici externího obchodního zástupce nám prosím zašlete nabídku s krátkým životopisem a kontaktní adresou nebo telefonním spojením emailem na adresu:


.: Často kladené otázky .:. Index služeb .:. Odkazy .:. Inzerce :.

Fórum Vyhledávání salonu

Masáže-Kurzy.cz

Zajímavosti

Pandhy's

HairStyle Galerie