Svátek má: Bernard

Kosmetika.cz Pandhy's Nestle.cz Mattoni.cz

Inzerce

Nabízíme reklamní prostor pro salony, poskytovatele služeb a další zájemce. Výhodné ceny dlouhodobé inzerce. Možnost zhotovení statických i animovaných bannerů. Slevy stálým zákazníkům.


Proužkové reklamní bannery
Čtvercové reklamní bannery
Reklamní ikony a tlačítka
Předsazené záznamy salonů
Sponzorství kategorií

Proužkové reklamní bannery

Statické či animované obrázky ve formátech GIF, JPG nebo Flash o rozměrech 468x60 pixelů, maximální velikost jednoho souboru je 20KB. Ceny.

Čtvercové reklamní bannery

Statické či animované obrázky ve formátech GIF, JPG nebo Flash o rozměrech 125x125 pixelů, maximální velikost jednoho souboru je 15KB. Ceny.

   
Reklamní ikony a tlačítka

Statické či animované obrázky ve formátech GIF, JPG o rozměrech 88x31 nebo 120x60 pixelů, maximální velikosti 5 KB. Ceny.

Předsazený záznam v katalogu salonů

Salony jsou v seznamech - výsledcích vyhledávání řazeny v abecedním pořadí nebo podle zákazníkem zadaného hlediska výběru. Předsazený záznam je vždy uveden před začátkem vlastního seznamu. Ceny.

Sponzorství

Reklamní prvky umístěné v hlavních kategoriích formou sponzorského inzerátu, nebo textová reklama vyznačující sponzorství. Podmínky lze dohodnout individuálně.


Pravidla pro zadávání inzerce

Pravidla pro zadávání inzerce na www stránkách portálu Salony.cz se řídí Smluvními podmínkami pro poskytování inzerce. Provozovatel portálu Salony.cz nenese odpovědnost za kvalitu a odbornost inzerovaných služeb. Zadavatel nese plnou odpovědnost za obsahovou stránku reklamy a nároky uplatňované třetími osobami v souladu se zákony o nekalé soutěži a autorském právu. Zadáním objednávky dává zadavatel provozovateli souhlas s šířením reklamních prvků prostřednictvím Internetu a potvrzuje, že je nositelem veškerých práv výrobců, autorů a případně dalších osob, potřebných k zveřejnění dat a že neporušuje práva žádného jiného subjektu.
Cena inzerce se řídí platným ceníkem provozovatele. Ceny uvedené v ceníku jsou smluvní a neobsahují DPH. Slevy jsou poskytovány individuálně po vzájemné dohodě.
Provozovatel si vyhrazuje právo odmítnout reklamu pokud zjistí, že obsah reklamy je v rozporu se zákony České republiky, propaguje erotické služby či servery, nebo je jinak v rozporu s dobrými mravy, případně ohrožuje veřejný pořádek.


.: Často kladené otázky .:. Index služeb .:. Odkazy .:. Inzerce :.

Fórum Vyhledávání salonu

Masáže-Kurzy.cz

Zajímavosti

Pandhy's

HairStyle Galerie