Svátek má: Bernard

Kosmetika.cz Pandhy's Nestle.cz Mattoni.cz

 

Kosmetické služby
Úpravy řas a obočí
Depilace v obličeji
Vizážistika
Permanentní make-up
Barevná typologie
Prodej


Pleť prozrazuje kvalitu našeho života. Bez milosti se na ní projeví únava, nemoc, nadbytek stresu či nesprávná životospráva, poškození sluncem, ale také známky stárnutí. Návštěva kosmetického salonu není samozřejmě zadarmo, ale tato investice se Vám vyplatí do posledního haléře. Profesionální kosmetické ošetření Vám umožní hloubkové vyčistění a potřebnou hydrataci pleti, zásobení živinami, ale také procedury, které si nemůžete sami udělat doma i při nejlepší vůli - například kvalitní masáž. Pokud si návštěvu kosmetického salonu nemůžete dovolit pravidelně každých osm týdnu, udělejte to alespoň jednou. Naučíte se základní pravidla péče, dozvíte se cenné informace a o svou pleť se potom budete schopni doma lépe starat.


Datum: 6.6.2007 Autor článku: Lucie Huber Salony.cz

Pánové, toužíte po změně?

Jste muž a pracujete u prestižní firmy, podnikáte nebo chcete získat nové zaměstnán? KONEČNĚ byste rád změnil své já? Pokud si nevíte sám rady, profesionální vizážistka Vám pomůže vyzdvihnout Vaše kvality a potlačit nedostatky.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 20.8.2005 Autor článku: Lucie Huber Salony.cz

Líčení do parného léta

Ukazatel teploměru stoupá výše a výše a přesto, že je léto pro většinu z nás příjemné, pojí se s tímto obdobím i nemalé potíže. Mezi ně patří i udržení našeho líčení v reprezentativním vzhledu po celý den.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 19.8.2005 Autor článku: Lucie Huber Salony.cz

Líčení rtů

Jak uděláte z obyčejné rtěnky "neslíbatelnou", které výrobky prodlužují trvanlivost rtěnky nebo pěstí rty, kdy není vhodné používat Lip Gloss a další triky v líčení rtů Vám prozradí vizážistka Lucie Huber.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 20.6.2004 Autor článku: Lucie Huber Salony.cz

Second hand nebo-li nákup z druhé ruky

Vizážistka Lucie Huber vyrazila na průzkum do obchůdků zvaných po česku Sekáč. Za jediný den jich prošla přes dvacet a o tom, co při svém průzkumu zjistila se dovíte v jejím článku.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 17.4.2004 Autor článku: Renáta Plšková Salony.cz

Recept na zářící pleť

Rychlý a jednoduchý způsob jak pleť udržovat čistou a krásnou po celý rok je peeling. Jak se liší mechanický a chemický peeling se dozvíte z našeho článku.(zobrazit celý článek)

 

Všechny články z kategorie Kosmetika si můžete přečíst zde.

.: Často kladené otázky .:. Index služeb .:. Odkazy .:. Inzerce :.

Fórum Vyhledávání salonu

Masáže-Kurzy.cz

Zajímavosti

Pandhy's

HairStyle Galerie