Svátek má: Bernard

Kosmetika.cz Pandhy's Nestle.cz Mattoni.cz

 

Potřebujete poradit
Články
Rozhovor on-line
Proměny vzhledu
Profil

Léto je tu a s ním koupání, opalování a odhalená těla. U mnohých žen a dívek ale také strach z celulitidy. Toto postižení se týká přibližně 90% všech žen. Někdo má postižená pouze stehna, někdo i zadeček, břicho či ruce. Stehna a pozadí jsou pak nejčastějšími partiemi. Problém se netýká pouze těch boubelatějších. I velmi štíhlé ženy mají celulitidu.

Dnes si povídáme na téma: Celulitida - největší nepřítel žen!

Každá z nás (nebo alespoň ty, které si to mohou postavou dovolit) touží odhalit své nožky, obléknout někdy krátké sukýnky nebo kraťasy. Ale i kdybyste nosily sukně dlouhé, jednou musí dojít na plavky a je to tu! Strach z celulitidy.

Naprostým základem je péče o tělo a tím myslím vnitřní i vnější. Nejdůležitější je nejen pohyb, ale především pitný režim! Pokud cvičíte jak ďas a nevidíte žádnou změnu, zamyslete se nad tím kolik toho vypijete! Příčina může být právě zde. Nezapomeňte konzumovat denně minimálně 2,5 - 3 litrů tekutin, především pak vody (neperlivé), ovocných čajů či neslazených, ředěných džusů. Černé čaje, káva nebo slazené limonády jsou nevhodné. Pokud nemáte rády vodu, naučte se pít ovocné nebo bylinné čaje. Můžete je pít nejlépe neslazené nebo je mírně přisladit medem nebo náhradním sladidlem. Pokud nejste schopny odhadnout množství vypitých tekutin, pak pijte rovnou z PET láhve nebo používejte půllitrový hrnek, bude se Vám to dobře počítat. Tímto ovšem péče o naše stehna a další partie nekončí. Pravidelně používejte peeling, který odstraní staré buňky a vyhladí pleť. Na trhu je dostatečná nabídka krémů a gelů „proti“ celulitidě. Nejste dnešní, tak jistě víte, že zázrak neexistuje. Pokud se budete mazat nějakým přípravkem a neuděláte jediný pohyb, výsledků se nedočkáte. Nicméně s takovýmto přípravkem, který budete používat po večerní koupeli (po použití peelingu) se Vaše pokožka skutečně značně vylepší. Ale nezapomeňte na výše uvedené kroky (cvičení, pitný režim, kosmetika). Výrobky proti celulitidě pomáhají spalovat podkožní tuk a zpravidla na kůži příjemně chladí nebo zlehka pálí. Je to příjemný pocit, neboť člověk cítí, že se něco s jeho tělem děje. Nečekejte zázraky, pokud člověk často a pravidelně necvičí, celulitida zcela nezmizí. Ale jistě se zmírní a vy nebudete mít komplex vyjít si na pláž. Nebudete jediná, která není dokonalá!

Ještě jedna rada – pokud máte celulitidu na zadečku, vyhýbejte se zdaleka plavkám typu tanga, skutečně to nevypadá dobře. Volte raději středně vykrojené plavky, mohou být klidně výstředně barevné, odvedou pozornost od nechtěných partií. Pokud se Vám nepodaří zcela odstranit celulitidu, zamaskujte ji šátkem zvaným „pareo“ (nosí se přes plavky kolem pasu) a budete hvězda i tak!

Přeji Vám úspěšný boj s celulitidou!

Lucie Huber
Vaše vizážistka


Další články

Balíme oblečení na cesty
Black & White - nesmrtelná kombinace
Celulitida - největší nepřítel žen!
Desatero štíhlého vzhledu
Kouzla podzimního líčení
Líčení do parného léta
Líčení rtů
Maminky těhulky, vystrčte bříška!
Nová generace laků na nehty
Pánové, toužíte po změně?
Second hand nebo-li nákup z druhé ruky
Trápíte se s přebytečnými kilogramy?
Za málo peněz hodně muziky
Změny v šatníku i bez výdajů 1
Změny v šatníku i bez výdajů 2.: Často kladené otázky .:. Index služeb .:. Odkazy .:. Inzerce :.

Fórum Vyhledávání salonu

Masáže-Kurzy.cz

Zajímavosti

Pandhy's

HairStyle Galerie