Svátek má: Bernard

Kosmetika.cz Pandhy's Nestle.cz Mattoni.cz

 

Manikúra
Modelace a prodlužování nehtů
Úpravy a dekorace nehtů
Péče o ruce
Prodej


Móda vládne neúprosně i v dekoraci nehtů. Dříve stačil lak na nehty, dnes je doba jiná. Současné módní trendy přináší do oblasti nehtového designu nové technologie a materiály. K dekoracím se používají nejrůznější metody a předměty. Péče o nehty má svá pravidla a zásady, které se vyplatí dodržovat. Odměnou za to Vám budou krásně upravené ruce a dokonalé nehty.


Datum: 10.1.2008 Autor článku: Renáta Plšková Salony.cz

MANIKÚRA a PEDIKÚRA 2.vydání

Podrobná učebnice od autorky Patricie Herrery je určena pro studenty kurzů manikúry, pedikúry a nehtového designu a jako doplněk pro ostatní obory péče o tělo; kosmetičkám, vizážistkám a dalším.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 28.6.2006 Autor článku: Patricia Herrera Salony.cz

Začínáme podnikat 2 - Kurzy manikúry a nehtové modeláže

Rozhodli jste se pro podnikatelskou činnost? Musíte nejprve získat potřebné teoretické znalosti a naučit se v praxi všechny technologické postupy a dovednosti z oboru. Poradíme Vám, jak vybrat nejvhodnější kurz pro Vás.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 27.6.2006 Autor článku: Patricia Herrera Salony.cz

Začínáme podnikat 1 - Než otevřete salon

Jak postupovat při zahájení samostatné výdělečné činnosti v oborech pro péči o tělo např. manikúra, pedikúra, kosmetika, kadeřnictví. Co všechno musíte zajistit a vyřídit před tím, než můžete ve svém salonu přivítat první klienty.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 22.11.2003 Autor článku: Lucie Huber Salony.cz

Nová generace laků na nehty

Konečně je tu opravdu praktický lak na nehty. Rychleschnoucí, mnohem odolnější proti oděru, trvanlivější, takže se neolupuje hned druhý den. Krásně se leskne a navíc kryje již při první vrstvě.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 18.4.2002 Autor článku: Renáta Plšková Salony.cz

Používané metody modelace nehtů

Mít v dnešní době krásně upravené nehty není přepych. Každá z Vás si může vybrat z mnoha profesionálních metod zpevnění či prodloužení nehtů. Pro lepší orientaci jsme Vám připravili stručný přehled nejpoužívanějších metod modelace nehtů.(zobrazit celý článek)

 

Všechny články z kategorie Nehty si můžete přečíst zde.

.: Často kladené otázky .:. Index služeb .:. Odkazy .:. Inzerce :.

Fórum Vyhledávání salonu

Masáže-Kurzy.cz

Zajímavosti

Pandhy's

HairStyle Galerie