Svátek má: Bernard

Kosmetika.cz Pandhy's Nestle.cz Mattoni.cz

Virtuální salon krásy a zdravého životního stylu
s názvem

zahájil svou činnost na Internetu v květnu roku 2001. Prvních tisíc návštěvníků stránek jsme zaznamenali během 58 dnů provozu. Dalších tisíc již po 18 dnech. Dnes se návštěvnost našich stránek pohybuje v několika tisících shlédnutých stránek každý měsíc.

Nápad založit virtuální salon krásy na Internetu se zrodil již začátkem roku 2000. Rozhodli jsme se přinést na českou internetovou scénu něco, co na ní dosud chybělo a co je ve světě již samozřejmostí. Virtuální křižovatku moderního životního stylu, tematicky zaměřený webový portál, který interaktivně spolupracuje s návštěvníky stránek a salonům poskytuje široké možnosti účelné a cílené reklamy.

Proč právě na Internetu?

Internet je jedno z nejrychleji rostoucích medií současnosti a jeho reklamní síla je stále na vzestupu. Podle Mezinárodní telekomunikační unie bylo v roce 2000 v Čechách 1 milion uživatelů Internetu, což je téměř 10% populace a v roce 2003 se odhaduje počet uživatelů na 3 miliony. Stoupá počet lidí s přístupem k Internetu v zaměstnání i v domácnostech. Rostou možnosti veřejného připojení z knihoven, kaváren a klubů. Internet je nositelem informací moderní doby.

On-line katalog salonů

Přinášíme Vám on-line katalog salonů a poskytovatelů služeb na celém území České republiky. Najdete zde nejrůznější salony krásy, studia nehtového designu, tetovací a piercingová studia, fitness a wellness centra, posilovny, solária, sportovní, relaxační a masážní centra a střediska a také specializovaná lékařská a léčebná pracoviště. Vyhledat salon můžete podle adresy sídla, podle požadovaných služeb či podle části textu, obsažené v názvu nebo adrese provozovny. Podmínky přidání záznamu salonu do katalogu se dozvíte zde.

Co dalšího u nás najdete?

Stává se Vám, že stále častěji narážíte na nová slova a jejich význam Vám není zcela jasný? Slova jako lymfodrenáže, sklerotizace, retinol, epilace, Reiki, TaiChi a další? Připravili jsme pro Vás rejstřík pojmů používaných na našich stránkách, zpracovaný formou obrazové Encyklopedie. Veškeré poskytované služby, používané techniky a pojmy jsou zde srozumitelně vysvětleny a doloženy obrazovým materiálem. Hledáte odpověď na otázku? Potřebujete vyřešit problém se kterým si nevíte rady? Zeptejte se odborníků. Na Vaše dotazy ohledně vlasů, kosmetiky, nehtů, péče o tělo, bodyartu, fitness, wellness, zdravé výživy a lékařství ve službách kosmetiky odpovídají povolaní odborníci z našich předních salonů. Na nástěnce s názvem Fórum můžete "vyvěsit" jakýkoliv soukromý inzerát, nabídku a poptávku po práci v oboru, koupi či prodej zařízení nebo hledat názory, rady a zkušenosti ostatních návštěvníků stránek k nejrůznějším tématům. Zajímavosti Vám nabízí články a informace o kráse, kosmetice, zdraví, dobré tělesné kondici a moderním životním stylu. Najdete u nás také odkazy na web stránky či jiné internetové projekty u nás i v zahraničí. Rozhovory s majiteli a pracovníky našich salonů a dalšími zajímavými osobnostmi života kolem nás pravidelně přinášíme v rubrice s názvem Osobnosti On-line.

Často kladené otázky

Vím o konkrétním salonu, proč jsem ho zde nenašel?
Jak mohu přidat salon, jehož jsem majitelem?
Změnil se nám telefon do salonu. Jak mohu opravit údaje v záznamu?
Odpovědi na tyto i další otázky najdete zde.

Napište nám

Uvítáme veškeré vaše nápady, rady a připomínky k naší práci a také ke vzhledu těchto stránek. Napište nám.


Ikona ke stažení

Budeme rádi, pokud pomůžete ostatním návštěvníkům Internetu dozvědět se o existenci portálu Salony.cz. Přidat ikonku projektu Salony.cz na Vaše stránky můžete buď umístěním tohoto obrázku s odkazem na http://www.salony.cz

www.salony.cz

nebo umístěním následujícího zdrojového kódu:

<a href="http://www.salony.cz" target="_blank">
<img src="http://www.salony.cz/portal/images/salony_odkaz.gif" width="88" height="31" alt="www.salony.cz" border="0">
</a>

.: Často kladené otázky .:. Index služeb .:. Odkazy .:. Inzerce :.

Fórum Vyhledávání salonu

Masáže-Kurzy.cz

Zajímavosti

Pandhy's

HairStyle Galerie