Svátek má: Bernard

Kosmetika.cz Pandhy's Nestle.cz Mattoni.cz

 

Kadeřnické služby
Speciální styling
Prodlužování a zahušťování vlasů
Computer styling
Prodej


Dobrý střih, správná péče a používání vhodných produktů jsou tajemstvím nádherně a zdravě vyhlížejících vlasů. Profesionální střih je základem každého účesu. Zkušení kadeřníci odhadnou kvalitu Vašich vlasů ještě než vezmou do ruky nůžky. Nejsou ale jasnovidci a neumí mávat kouzelnou hůlkou, proto při výběru účesu buďte realisté a poslechněte rady odborníků. Udržování vlasů v dobré kondici bude pro Vás hračkou, pokud budete vědět, jak je správně upravit. I atraktivní účes může být hotov za pár minut a s minimálními starostmi. Výsledek by měl vždy vypadat upraveně, moderně a sexy.


Datum: 21.1.2004 Autor článku: Jana Herodková Novinky.cz

I na lupy lze snadno vyzrát

Zima sužuje nejen lidský organismus, ale i vlasy a pokožku hlavy. Na kvalitě vlasů se projeví nadměrné střídání teplot, nošení čepic a klobouků, nedostatek slunce a také větší stres.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 20.11.2003 Autor článku: Pavel Jurič Salony.cz

Aromaterapie a vlasy

Prach, smog, slunce, ale také nesprávná životospráva, nadbytek alkoholu a kofeinu, to vše se projeví na vzhledu vlasů. Chemické látky z vlasových přípravků a horký vzduch pak už jen dokonají dílo zkázy. Nezoufejte! Na pomoc nám přichází aromaterapie.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 3.6.2003 Autor článku: Renáta Plšková Salony.cz

Udržujete své vlasy správně?

Chceme-li zjistit, zda s vlasy vůbec zacházíme správně, musíme začít u těch nejzákladnějších věcí, jako je například mytí. Kolik šamponu nebo kondicionéru použít, jak nanášet tužidlo nebo gel na konečnou úpravu účesu, to jsou otázky na které Vám přinášíme odpověď.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 5.3.2003 Autor článku: Renáta Plšková Salony.cz

Šperk ve vlasech

Krásná ozdoba do vlasů dokáže udělat i z obyčejného účesu nevšední kreaci. Tvůrcem těchto zajímavých modelů je malá umělecká dílna, která se specializuje na výrobu vlasových doplňků. Již více než deset let obohacuje trh o netradiční ručně vyráběné šperky ze dřeva.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 12.2.2003 Autor článku: Renáta Plšková Salony.cz

Extrémní Hair Styling

Světoví módní návrháři opět sahají do historie. Tentokrát vytáhli na světlo znovu účesy let šedesátých. Opět přijde ke slovu tupírování, lakování, "velké" účesy. Nechme se tedy inspirovat na příští párty!(zobrazit celý článek)

 

Všechny články z kategorie Vlasy si můžete přečíst zde.

.: Často kladené otázky .:. Index služeb .:. Odkazy .:. Inzerce :.

Fórum Vyhledávání salonu

Masáže-Kurzy.cz

Zajímavosti

Pandhy's

HairStyle Galerie