Svátek má: Bernard

Kosmetika.cz Pandhy's Nestle.cz Mattoni.cz

Přidání záznamu do Katalogu salonů ČR

V on-line Katalogu salonů ČR může být registrován každý salon nebo poskytovatel služeb, který splňuje tyto podmínky:

  1. Jedná se o podnikatelský subjekt nebo fyzickou osobu, která na území České republiky poskytuje služby pro krásu, zdraví či relaxaci na základě platného živnostenského oprávnění.
  2. Nejedná se o podnikatelský subjekt nebo fyzickou osobu poskytující erotické služby nebo služby v rozporu se zákony České republiky.
  3. Zadavatel záznamu do on-line katalogu salonů a poskytovatelů služeb se seznámil s platnými Smluvními podmínkami a s jejich zněním souhlasí.

Druhy a ceny záznamů

Druh Záznam obsahuje

Cena

Basic

Základní údaje: název salonu či jméno poskytovatele služeb, adresu provozovny, telefon, seznam všech poskytovaných služeb.
Součástí záznamu není zveřejnění emailu ani www stránek!

Standard

Záznam s obrázkem obsahuje základní údaje a seznam všech poskytovaných služeb, dále email, odkaz na www stránky, otvírací dobu a popis salonu. V ceně je možnost vlastní editace záznamu on-line.

500,-Kč/1rok

Plus

Záznam s obrázkem obsahuje základní údaje a seznam všech poskytovaných služeb, dále email, odkaz na www stránky, otvírací dobu a popis salonu. V ceně je možnost vlastní editace záznamu on-line a také předsazený záznam salonu na začátku všech seznamů!

1500,-Kč/1rok


.: Často kladené otázky .:. Index služeb .:. Odkazy .:. Inzerce :.

Fórum Vyhledávání salonu

Masáže-Kurzy.cz

Zajímavosti

Pandhy's

HairStyle Galerie