Svátek má: Bernard

Kosmetika.cz Pandhy's Nestle.cz Mattoni.cz

 

Bazény, sauny a koupele
Masáže a refloxologie
Relaxační a meditační cvičení
Aromaterapie
Alternativní léčebné metody
Snižování nadváhy
Prodej


Přesto, že stojíme na počátku nového tisíciletí, princip zdravého stylu života zvaný dnes již mezinárodně wellness či well-being je starý jako lidstvo samo. Znamená nejen vypadat dobře navenek, ale také cítit se dobře uvnitř. Znovuobjevit ztracenou vnitřní harmonii, která není možná bez rovnováhy mezi tělem, duší a vědomím. Uvolnit negativní energii usazenou hluboko v nás, která způsobuje únavu, je příčinou nemocí a ovlivňuje schopnost reprodukce. Nalezení a udržení harmonie je proces, který zahrnuje mnoho způsobů hledání a možných cest, kterými se lze ubírat. Pokusíme se Vám usnadnit jejich volbu.


Datum: 4.10.2008 Autor článku: Renáta Plšková Salony.cz

Aromaterapie kolem nás I.

Aromaterapie je velice účinnou holistickou metodou, při které vůně příznivě působí na náš nervový systém a emoce, podporují imunitní systém a spouští ozdravný proces celého organismu.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 27.6.2006 Autor článku: Lucie Huber Salony.cz

Balíme oblečení na cesty

Víte jak správně balit zavazadla na dovolenou? Zde Vám přinášíme několik jednoduchých pravidel, jak si zajistit klidný odjezd s pocitem, že jste na nic nezapomněli nebo naopak nevezete spoustu zbytečností.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 20.6.2006 Autor článku: Renáta Plšková Salony.cz

Barevné sluneční brýle

Barevná skla brýlí proti slunci nejsou pouze módní záležitostí, ale pomáhají skutečně lépe vidět v nejrůznějších situacích. Jaké barvy skel vybrat pro různé letní aktivity Vám prozradí náš článek.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 28.10.2003 Autor článku: Pavel Jurič Salony.cz

Olivový olej - zázrak středomořské stravy

Používání olivového oleje je dnes nejběžnější v kuchyni, ale svůj velký význam má také v luxusní kosmetice, péči o vlasy, tělo a zdraví. Jeho regenerační schopnosti jsou opravdu viditelné zevně i zevnitř.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 1.7.2003 Autor článku: Lucie Huber Salony.cz

Desatero štíhlého vzhledu

Nový rok je tu! Čas k uzavírání předsevzetí a stanovování cílů. Jedno z nejčastějších se týká váhy. Hubnutí, hubnutí a hubnutí... je však hubnutí jediná cesta k dosažení štíhlého vzhledu? Jak na to jinak Vám poradí Lucie Huber.(zobrazit celý článek)

 

Všechny články z kategorie Wellness si můžete přečíst zde.

.: Často kladené otázky .:. Index služeb .:. Odkazy .:. Inzerce :.

Fórum Vyhledávání salonu

Masáže-Kurzy.cz

Zajímavosti

Pandhy's

HairStyle Galerie