Svátek má: Bernard

Kosmetika.cz Pandhy's Nestle.cz Mattoni.cz

Zajímavosti na každý den

Obsah

Datum: 4.10.2008 Autor článku: Renáta Plšková Salony.cz

Aromaterapie kolem nás I.

Aromaterapie je velice účinnou holistickou metodou, při které vůně příznivě působí na náš nervový systém a emoce, podporují imunitní systém a spouští ozdravný proces celého organismu.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 10.1.2008 Autor článku: Renáta Plšková Salony.cz

MANIKÚRA a PEDIKÚRA 2.vydání

Podrobná učebnice od autorky Patricie Herrery je určena pro studenty kurzů manikúry, pedikúry a nehtového designu a jako doplněk pro ostatní obory péče o tělo; kosmetičkám, vizážistkám a dalším.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 8.6.2007 Autor článku: Lucie Huber Salony.cz

Celulitida - největší nepřítel žen!

Léto je tu a s ním koupání, opalování, ale také strach z celulitidy. Toto postižení se týká přibližně 90% všech žen. Někdo má postižená pouze stehna, někdo i zadeček, břicho či ruce. Stehna a pozadí jsou pak nejčastějšími partiemi.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 6.6.2007 Autor článku: Lucie Huber Salony.cz

Pánové, toužíte po změně?

Jste muž a pracujete u prestižní firmy, podnikáte nebo chcete získat nové zaměstnán? KONEČNĚ byste rád změnil své já? Pokud si nevíte sám rady, profesionální vizážistka Vám pomůže vyzdvihnout Vaše kvality a potlačit nedostatky.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 28.6.2006 Autor článku: Patricia Herrera Salony.cz

Začínáme podnikat 2 - Kurzy manikúry a nehtové modeláže

Rozhodli jste se pro podnikatelskou činnost? Musíte nejprve získat potřebné teoretické znalosti a naučit se v praxi všechny technologické postupy a dovednosti z oboru. Poradíme Vám, jak vybrat nejvhodnější kurz pro Vás.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 27.6.2006 Autor článku: Lucie Huber Salony.cz

Balíme oblečení na cesty

Víte jak správně balit zavazadla na dovolenou? Zde Vám přinášíme několik jednoduchých pravidel, jak si zajistit klidný odjezd s pocitem, že jste na nic nezapomněli nebo naopak nevezete spoustu zbytečností.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 27.6.2006 Autor článku: Renáta Plšková Salony.cz

Nebezpečí číhá na slunci

U slunečních paprsků platí víc než doslova "všeho s mírou". Aby se Váš letošní pobyt na slunci nezměnil v bolestivou a nepříjemnou zkušenost, připravili jsme pro Vás několik následujících rad bezpečného opalování.(zobrazit celý článek)

 
Datum: 27.6.2006 Autor článku: Patricia Herrera Salony.cz

Začínáme podnikat 1 - Než otevřete salon

Jak postupovat při zahájení samostatné výdělečné činnosti v oborech pro péči o tělo např. manikúra, pedikúra, kosmetika, kadeřnictví. Co všechno musíte zajistit a vyřídit před tím, než můžete ve svém salonu přivítat první klienty.(zobrazit celý článek)

 

Hledáme autory článků !

Pokud máte zájem přispívat články do našeho portálu, napište nám email na adresu: redakce@salony.cz.
Víte-li o zajímavých internetových stránkách, serverech či projektech a chcete se o ně podělit s ostatními, napište nám email na adresu: redakce@salony.cz.

.: Často kladené otázky .:. Index služeb .:. Odkazy .:. Inzerce :.

Fórum Vyhledávání salonu

Masáže-Kurzy.cz

Zajímavosti

Pandhy's

HairStyle Galerie